Závěrečný ples 8. a 9. ročníku

23. 6. 2023

15. červen byl dnem, kdy výuku v osmých a devátých třídách nahradila taneční show zakončená slavnostním symbolickým rozloučením s letošními absolventy. Vyzdobená tělocvična se stala tanečním parketem, organizaci tanečních soutěží skvěle moderovala naše Vaneska z 9.B. To byla ta uvolňovací část, která byla ukončena losováním tomboly. Potom přišel na řadu slavnostní nástup organizovaný Jakubem Mazuchem a jeho manželkou, dojemná vystoupení jednotlivých tříd devátých ročníků, rozdávání krásných pamětních listů a butonů. No a závěr patřil zúročení tanečních lekcí. Žáci nám předvedli tyto tance: valčík, cha cha, waltz a jive. Je lhostejné, zda někdo zvládl taneční kroky hůře, šlo o zábavu, relaxaci a sdílené zážitky. Přítomnost některých rodičů – vděčných diváků – dodala plesu správnou atmosféru a my jim a všem zúčastněným děkujeme. Žákům 9. ročníku přejeme mnoho úspěchu v jejich dalším životě!

VID-20230615-WA0006