Informace o webu

Zásady ochrany osobních údajů

• Vaše osobní údaje sbírá:

Sídlo: Horymírova 2978/100, Zábřeh, 700 30 Ostrava
Kontaktní e-mail: skola@zshorymirova.cz

• Jaké údaje a proč sbíráme

Sbíráme kontaktní informace na základě vašeho souhlasu, abychom vám mohli odpovědět na případné zprávy či otázky zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře.

V kontaktním formuláři sbíráme jméno a příjmení, e-mail a telefon.

• Jak dlouho údaje uchováváme

Zaslání zprávy kontaktním formulářem: po dobu 1 roku.

• Kdo údaje zpracovává:

Zpracovatelem údajů je: Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, příspěvková organizace (IČO 70944628, se sídlem Horymírova 2978/100, Zábřeh, 700 30 Ostrava), která provozuje tento web.

• Na co máte právo

Dotázat se, jaké údaje zpracováváme, za jakým účelem, v jakém rozsahu, jak dlouho a kdo k nim má přístup. Můžete požádat o opravu, nebo výmaz těchto údajů.

• Kam se můžete obrátit

Pokud si myslíte, že vaše údaje zpracováváme v rozporu s příslušnými právními předpisy, kontaktujte nás. Pokud nebudete s řešením vaší stížnosti spokojeni, můžete podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů.