Vánoční jarmark

10. 12. 2022

V úterý 6. 12. 2022 se uskutečnil v prostorách tělocvičny úžasný vánoční jarmark, na který se dlouho připravovali a těšili žáci všech tříd ZŠ, ŠD a děti MŠ. Celé odpoledne si návštěvníci mohli prohlédnout a nakoupit výrobky a zároveň ochutnat spoustu skvělých dobrot při poslechu vánoční hudby.

Zástupci střední zahradnické školy v Nové Vsi v rámci spolupráce se ZŠ a MŠ Horymírova přišli se svými studenty prezentovat sváteční vazby a připravili pro zájemce pracovní dílny se spoustou materiálů. Děkujeme všem rodičům, kteří doma s dětmi vyrobili spoustu krásných předmětů, upekli cukroví a perníčky. Velká pochvala patří také všem dětem, které vyráběly společně se svými učitelkami ve třídách krásné svícny, přáníčka, ozdoby na stromeček. Všem pedagogům patří poděkování za přípravu, organizaci a skvělý průběh předvánoční akce!