POHYBOVÝ FESTIVAL MATERSKÝCH ŠKOL MĚSTSKÉHO OBVODU OSTRAVA -JIH

30. 3. 2023

Dnes 29. 3. 2023 se v prostorách atletické haly klubu SKK Vítkovice konal Pohybový festival 2023. Jako minulý rok, tak i letos, za naší MŠ nastoupili na start 3 dívky a 3 chlapci. Závodilo se v těchto disciplínách: běh na 50m, hod medicinbalem, skok z místa a smíšená štafeta 6 x 50m.  Děti si nejen zasportovaly, ale také si užily balonkovou show od Klaunů z Balónkova. Děkujeme všem dětem, které poctivě s paní učitelkou Luckou a Nikol trénovaly a reprezentovaly naší školku. I přesto, že se naše děti neumístily na prvních místech, gratulujeme ke sportovním výkonům! Už nyní se všichni těšíme se na další ročník této skvělé sportovní akce pořádané pod záštitou pana starosty obvodu Ostrava –Jih. Sportu zdar!

Poděkování všem mateřským školám obvodu Ostrava – Jih za krásné dnešní sportovně – zábavní dopoledne. Děti celý rok pilně trénovaly a toto slavnostní finále si zasloužily.

Fotograf – pan Jiří Urban