Ozdravný pobyt Ostružná – 2. den

17. 4. 2023

Děti ze 3. A a 3. B  dnes dopoledne trávily venku soutěžemi, stavěním domečků pro zvířátka a procházkou. Pochutnaly si na výborném obědě. Dnešní dopoledne strávila 2.B, 5.A a 5. C v lese. Děti zde měly za úkol postavit nejrůznější domečky pro skřítky a fantazii se meze nekladly. Odpoledne děti strávily v areálů ubytování. Děti z 2. B hrály vybíjenou, 5. C hrála fotbal a 5. A strávila čas na houpačkách a prozkoumávala okolí hřiště. Děti v odpoledním čase také psaly první dopisy pro své blízké. Po dobré večeři přišel na řadu kvíz, ve kterém děti odpovídaly na záludné otázky týkající se učitelů jednotlivých tříd. V závěru večera měly děti možnost se podívat na pohádku Kocour v botách. Celý den jsme završili hygienou a teď už všichni spinkají.

Vzhledem k počasí třída 4.B a 4.C strávila  dopoledne venku hraním her a na hřišti. Po výborném obědě a odpoledním klidu se děti ze 4.B věnovaly matematice, českému jazyku a vlastivědě.  4.C se zabývala přírodovědou a pustila se do ekosystémů lesa, vody, pole a louky. Dětem se podařily krásné plakáty. Po večeři hrály děti kvízové i jiné hry.