Ozdravný pobyt 9. 2. 2023

10. 2. 2023

Pomalu se chýlí ke konci náš další sportovní den! Ještě stále je sice čtvrtek, přesto ve většině pokojů už zavládlo ticho, jen si někdo někde ještě tiše špital a hodnotil své denní zážitky a lyžařské pokroky. Děti si už zvykly na pravidelný režim, proto dodržování časů srazů na jednotlivé aktivity je naprostou samozřejmostí. Ranní snídaně formou švédských stolů se osvědčila, sladké doplňky, například dnešní koblihy, si děti dopřávaly ještě během dopolední výuky v přestávkách mezi předměty. Vybaveni vším potřebným a posilněni hustou polévkou jsme dorazili na prosluněný svah. Byla radost sledovat, jak se děti zlepšují, jak i ty, které ještě před pár dny ,,bojovaly“ samy se sebou, aby vyšlapaly kousek svahu, ho s radostí a úsměvem už dnes dokázaly sjet bez pádu, umí elegantně zatáčet a samy zvládnou vlek i lano. Zítra už se na vleku budou vozit všechny děti.
Po vydatném obědě, odpoledním klidu na pokojích, další části výuky dle rozvrhu a chvilce osobního volna se všichni těšili na sladkou večeři, dnes to byly výborné kynuté knedlíky. Večerní program zakončily společné aktivity. Nejprve hra na skládání vět v týmech, následovala ,,dělo střelba“ a příprava na zítřejší večerní aktivitu družstev – divadelní představení o zážitcích z lyžařského výcviku. Ale to už bude patřit dalšímu večeru. Dnes se loučíme s pocitem báječně prožitého dalšího dne. 😉