Důležité upozornění pro rodiče

10. 7. 2023

Na školní rok 2023/2024 připravujeme:

• podzimní kurz plavání ve Fryčovicích:

přednost budou mít předškolní třídy Sova a Kotě, do plné kapacity se doplní o děti třídy Medvěd a Králíček.

Přihlašování bude od 1.9.2023 s platbou do 10.9., zahájení bude 12.9.. Plavat se bude v úterky a bude realizováno 10 výukových lekcí.

• lyžařský kurz:

bude pro všechny děti po předchozí konzultaci s třídními učitelkami.

Závaznou přihlášku rodiče zapíší ve své třídě do konce září, přihlašování a platby budou v měsíci říjnu a listopadu přes systém Sun outdoor.

Termín prosinec – březen (podle kapacity parku a počtu přihlášených dětí naší MŠ).

• škola v přírodě na Bílé:

bude realizována v měsíci červnu 2024 a podrobnosti, včetně závazného přihlášení se zálohou, budou zveřejněny v měsíci březnu.

Dále máme: dílny, infrasaunu, divadlo a kouzelníka v MŠ, mikulášskou a vánoční nadílku, divadlo loutek, programy DOV, enviro výlety, karneval v MŠ aj. aktivity.