Čarodějnický rej ve třídě Berušek

26. 4. 2023

V úterý se třída Berušek proměnila v malé čarodějky, čaroděje a kouzelníky. Děti se naučily kouzelné říkadlo, které nás zavedlo k čarodějnici Agátě. Ta měla pro nás připravené kouzelnické čarování: pestré mléko, barevnou sopku, balónky, tančící bubliny a plovoucí vejce. Všechna kouzla se nám povedla a malí čarodějové reagovali velkým potleskem. V čarování jsme pokračovali při výrobě Lexikonu kouzel. Jako správní čarodějové jsme vyzkoušeli různé druhy koření, které mělo specifickou vůni. Uvařili jsme z něj čarovný lektvar. Na závěr se malí čarodějové proletěli na koštěti. Všichni jsme si tento den moc užili a odměnou pro malé čaroděje byla krásná medaile. Rodičům velmi děkujeme za spolupráci při přípravě úžasných kostýmů pro děti.

Paní učitelky Blanky a Verunka