Barevný pohádkový týden u Berušek

27. 2. 2023

Celý minulý týden děti provázely barvičky a pohádkové postavy. V pondělí se Berušky oblékly do červené a seznámily se s Červenou Karkulkou. S velkým zaujetím sledovaly pohádku. Úterý bylo plné čar a kouzel. Z dětí se stali zakletí zelení žabáci, kteří museli plnit úkoly, aby se vysvobodili. Ve středu paní učitelky přivítaly ve třídě žluté včeličky a seznámily se s  kamarádku včelkou Májou. Děti si s ní celé dopoledne hrály a společně se podívaly na pohádku. Ve čtvrtek pak děti pilně pracovaly. Pomáhaly kamarádovi Večerníčkovi: třídily pohádky, hledaly ztracené kamarády z pohádek a posílaly pohádky kamarádům na dobrou noc. V pátek děti cestovaly a pomáhaly Krtkovi najít kamaráda Pandu. Navštívily několik zemí, poznaly spoustu přátel a nakonec Pandu našli. Krteček s Pandou pak vyprávěli dětem příběhy. Byl to krásný pohádkový týden, který si děti báječně užily.

Paní učitelky Blanka a Verča