ATLETICKÉ PŘEBORY MĚSTSKÉHO OBVODU OSTRAVA – JIH 2023

18. 3. 2023

Ve středu 15. 3. 2023 se v atletické hale města Ostravy uskutečnily závody pořádané odborem školství a sportu a městským obvodem Ostrava-Jih zastoupeným starostou Bc. Martinem Bednářem, ve spolupráci s Atletickým klubem SSK Vítkovice zastoupeným panem Oldřichem Zvolánkem. Naši školu reprezentoval tým složený z žáků z 8. a 9. ročníků – Lukáš Bělka, Valerie Müller, Sofie Petříková, Denis Drastich, Filip Stuchlík, Daniel Kvašný, Eleni Chvostková, Vojtěch Antoch, Lenka Pajurková a Eliška Rychlíková. V silné konkurenci 13 škol se náš tým umístil na skvělém 5. místě. Někteří z našeho týmu si odnesli také individuální medaili:

1. Místo – Eleni Chvostková – vrh koulí
  2. Místo – Valerie Müller – skok daleký, Denis Drastich – běh na 800m
  3. Místo – Lukáš Bělka – běh na 60 m, Eliška Rychlíková – běh na 60 m

Všem medailistům gratulujeme a celému družstvu děkujeme za skvělou reprezentaci školy.